سامانه پیامک (SMS Panel) چیست؟

این بخش شامل توضیحات کلی درباره سامانه پیامک و همچنین مزایای استفاده از سامانه پیامک دایان است.

سامانه پیامک چیست؟


حتما شما هم روزانه تعدادی پیامک که با هدف تبلیغ انجام می شوند را دریافت کرده اید. شما هم می توانید یکی از افرادی باشید که می توانند با نام تجاری خود پیام تبلیغاتی ارسال کنند. سایت دایان اس ام اس بر آن است که با ساده سازی ارسال اس ام اس از طریق وب، این امکان را برای تمامی اقشار جامعه فراهم نماید که هر فردی با هر سطح دانش و معلوماتی، بدون نیاز به هیچگونه سخت افزار و تجهیزات جانبی و تنها با استفاده از این نرم افزار و اتصال به شبکه اینترنت اقدام به ارسال پیامک نماید، تاثیر آن را در کسب و کار خود مشاهده کند و درآمد خود را چندین برابر افزایش دهد. شما می توانید با چند کلیک در مدت زمانی کوتاه برای ده ها هزار نفرپیام ارسال نمایید. سامانه پیامک بستری مناسب را برای ارسال پیامک در کمترین زمان و مدیریت آنها فراهم آورده است.

در بخش ارسال کشوری بیش از 20 میلیون شماره همراه اول به تفکیک استان، شهر، کدپستی و منطقه ای موجود می باشد و شما می توانید با استفاده از خطوط متنوع از همه اپراتورها ارسال خود را انجام دهید. نگران نباشید دایان پیامک در همین بخش امکان ارسال به خطوط ایرانسل را نیز فراهم کرده و می توانید به این خطوط نیز ارسال خود را انجام دهید. در بخش جنسیت و ایرانسل بیش از 20 میلیون شماره این اپراتور به تفکیک شهرها بطور کامل قرار گرفته که می تواند کمک قابل ملاحظه ای در امر تبلیغات به شما بکند .

دایان پیامک هرآنچه در زمینه سامانه پیام کوتاه نیاز دارید را با کمال احترام و بالاترین کیفیت تقدیم شما می کند.

پشتیبانی ما 24 ساعته است و در هرزمان که به کمک کارشناسان ما نیاز داشتید می توانید از خدمات پشتیبانی دایان استفاده کنید.قابلیت متمایز دایان پیامک:

  دراختیار داشتن کامل ترین بانک مشاغل و منطقه ای
  بازگشت هزینه پیام های تحویل نشده
  ختصاص یک خط اختصاصی رایگان
  ارسال هدفمند به تفکیک جنسیت و رده سنی
  فعال سازی سریع و آسان به صورت آنلاین
  کاربری آسان به همراه راهنمای کامل نرم افزار
  پشتیبانی 24 ساعت در تمامی طول شبانه روز

سوالی دارید؟ خوشحال می شویم کمک تان کنیم :)

جهت دریافت پشتیبانی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

۱۲ - ۹۱۳۰۵۰۱۰ (۰۲۱)